Loading
KURU TEMİZLEME
Kuru Temizleme tüm şubelerinde hizmet verdiği bölgeleri kapsayan gezici servis ekipleriyle kuru temizleme ve diğer servis ihtiyaçlarınızda tam zamanında yanı başınızda.
Devamını Oku Hemen Teklif Al
HALI YIKAMA
Halı Yıkama tüm şubelerinde hizmet verdiği bölgeleri kapsayan gezici servis ekipleriyle halı yıkama ve diğer servis ihtiyaçlarınızda tam zamanında yanı başınızda.
Devamını Oku Hemen Teklif Al
Terzi Tadilat
12 yıl boyunca Ataşehir Su Deposunda hizmet veren Dry VIP Kuru Temizleme %100 müşteri memnuniyetine dayanan bir hizmeti ilke edinmiştir. Merkezi konumuyla sizlerinde rahat ulaşabileceğiniz bir konumda bulunmaktadır. Profesyonel kadrosuyla, ürünlerinizin evden alınıp gerekli işlemlerin yapılmasından eve teslimatına kadar özenle hizmet vermektedir.
Devamını Oku Hemen Teklif Al
Yorgan & Battaniye
Battaniye Yıkama tüm şubelerinde hizmet verdiği bölgeleri kapsayan gezici servis ekipleriyle halı yıkama ve diğer servis ihtiyaçlarınızda tam zamanında yanı başınızda.
Devamını Oku Hemen Teklif Al
Stor Perde Temizleme
Stor Perde Temizleme tüm şubelerinde hizmet verdiği bölgeleri kapsayan gezici servis ekipleriyle halı yıkama ve diğer servis ihtiyaçlarınızda tam zamanında yanı başınızda.
Devamını Oku Hemen Teklif Al